Hledáte základní tábor pro vaše cesty po Českém Švýcarsku, odpočinek od pracovního shonu nebo naopak kde složit hlavu na vaší služební cestě? bergRESORT apartments jsou ideální volbou. Apartmány se nacházejí 4 minuty autem od centra města Děčína, brány do Českého Švýcarska, v klidném sousedství. Ideální poloha pro podnikání výletů do Českého i Saského Švýcarska: Hřensko a soutěsky, Pravčická brána, Jetřichovice, pevnost Königstein, skalní most Bastei a mnoho dalšího pro milovníky přírody. Za návštěvu stojí i samotné město Děčín. Máte-li rádi adrenalin, doporučujeme vyzkoušet ferratu přímo v jeho centru.

bergRESORT apartments
bergRESORT apartments

Apartmánový komplex nacházející se v klidné rezidenční čtvrti Děčína na kopci s výhledem na Děčín i údolí Labe nabízí ubytování ve 3 apartmánech s celkovou kapacitou 17 osob a je ideální nejen pro rodinnou dovolenou, ale i pro páry či skupiny přátel. Objekt lze pronajmout i jako celek a je tak výbornou volbou pro TEAMBUILDINGové či CO-WORKINGové akce.

Ve zvýšeném přízemí apartmánového domu se nalézá gardenVIEW apartment, v 1. patře pak cityVIEW apartment. Oba prostorné apartmány zaujímají vždy celé jedno patro. Bezprostředně vedle domu se nalézá i bungaLOW s přístupem ze silnice.

bergRESORT apartments
bergRESORT apartments

Ke komplexu náleží i rozsáhlá zahrada pro venkovní vyžití s krytou pergolou, ohništěm, grilem, posezením a dětským hřištěm a také garáž pro uskladnění kol. V suterénu domu je našim hostům k dispozici i privátní wellness na objednávku pro 2-3 osoby. Hosté si u nás mohou taktéž objednat i snídaně.

bergRESORT apartments nabízí

  • Ubytování
  • Wellness
  • Snídaně
  • BBQ area
  • Hřiště pro děti
  • Zahrada

České Švýcarsko - Děčín

Kde nás najdete?

U Rybníka 16/8, 405 02 Děčín

Úvod